Aktuality

RÝCHLOKURZ po "CORONA Kríze": CESTA K ÚSPEŠNÉMU ZAMESTNANIU ALEBO AKO USPIEŤ NA PRACOVNOM POHOVORE

Chcete vedieť AKO ZÍSKAŤ PRÁCU a USPIEŤ NA POHOVORE? práve o tom bude tento rýchlokurz.
Cieľom kurzu je pomôcť nezamestnaným čo v najkratšom čase sa uplatniť na trhu práce. V dnešnom krutom čase je veľký problém nielen pre firmy presadiť sa medzi konkurenciou a novými zákazníkmi, ale aj tvrdý boj je medzi zamestnancami.

Najväčším problémom na pohovoroch je slabá, resp. žiadna príprava a nedokážeme sa predať. Takúto prípravu pre uchádzačov o zamestnanie na školách nenájdeme a ani na úrade práce. A to je jeden z najväčších nedostatkov u nezamestnaných. Naším školením tento nedostatok odstránime a pripravíme uchádzačov na fyzickej i psychickej úrovni pre dnešný tvrdý konkurenčný trh.

Účastník kurzu sa naučí efektívne vyhľadať ponuky práce, komunikovať, telefonovať, úspešne zvládnuť prijímací pohovor, ako sa predať, ako sa presadiť, ako sa zviditeľniť, ako získať zamestnávateľa na svoju stranu, získa základné poznatky o regionálnom trhu práce, získa základné poznatky aj z legislatívy, spoznáva silné a slabé stránky svojej osobnosti aj to ako popracovať  na vlastnom seba-rozvoji.

Toto všetko na vás čaká dňa 1.6.2020 od 13.00 do 15.00 a za vynikajúcu cenu iba 9,90 EUR.

Linky :
Prílohy :
aktuality