Aktuality

LEADERSHIP v turbulentných časoch alebo "Ako sa stať leadrom 5.úrovne"

Pozvánka na excelentný workshop - organizuje 1.COACHING Club - "Škola Úspechu" , v spolupráci s Serena Excelent Biznis Akadémie - S.E.B.A., a pod záštitou I.F.E.P.-"Institute for Extraordinary People" .

Workshop je grátis pre členov V.I.P. Club - H.P.E.C.-"High Performance Expert Club" a pre odberateľov i-časopisu EXCLUSIVE Magazine-"BiznisMen"

Pre širokú verejnosť je symbolické vstupné 29,- EUR

"Ako sa stať leadrom 5.úrovne" sa dozviete na našom workshope - Leadership v turbulentných časoch - dňa 05.02.2024 alebo 04.03.2024 o 9.00 - 13.00 hod. v priestoroch našej spoločnosti SERENA centrum vzdelávania,  na 1.posch. v multimediálnej učebni na ul.Braneckého 14, Trenčín.

Tak neváhaj a príď k nám na super Workshop a zapoj sa do našej ŠkolyÚspechu a  S.E.B.A - Serena Excelent Biznis Akadémie a získaš tak ročné členstvo za super cenu a k tomu uvítací bonus - "V.I.P kartu" nášho klubu H.P.E.C - High Performance Expert Club a navyše k tomu ročenku nášho "Inštitútu pre výnimočných ľudí" - I.F.E.P. - Institute for Extraordinary People a prístup k i-časopisu EXCLUSIVE Magazine-"BiznisMen"


Linky :
Prílohy :
aktuality