Riadenie a vedenie ľudí

Popis kurzu

Ako sa z manažéra môžem postupne stať lídrom svojho tímu, čo na ľudí platí a čomu sa radšej vyvarovať, aj o tom si povieme na našom kurze.
My ľudia sa môžeme rozdeliť na dve základné skupiny. Tí čo chcú viesť a tí čo chcú byť vedení. Väčšinová a svojím spôsobom pohodlnejšia je druhá skupina.
Cieľom tréningového programu je naučiť sa spoznať a ovplyvniť svoj manažérsky štýl a využívať svoje prirodzené vodcovské zručnosti. Následne sa manažéri naučia viesť zamestnancov tak, aby boli angažovaní, pracovali efektívnejšie a vzťahy na pracovisku sa upevnili. Nadobudnú zručnosti na efektívne využívanie času, nájdu spôsob ako rozvíjať seba i podriadených a ako úspešne riadiť svoju kariéru.
Osvojíte si pozitívne štýly riadenia, podstatu a súvislosti tímovej práce a dynamiky jej rozvoja, zjednotíte stratégie v organizácii. Naučíte sa identifikovať schopnosti potrebné pre budovanie efektívneho tímu. Osvojíte si asertívne techniky komunikácie, ktoré výrazne podmieňujú efektivitu nášho správania a konania.
Naučíte sa metódy a techniky vedenia ľudí, zlepšíte schopnosti presadiť svoje oprávnené nároky.


Akreditácia : Kurz je certifikovaný
Počet hodín : 16

Kurz je vhodný aj pre : firmy a podnikatelia, obchodníci.

OBJEDNAŤ KURZ