MS Powerpoint pre pokročilých

Popis kurzu

Cieľom počítačového kurzu je Vás naučiť  pokročilé vedomosti a praktické znalosti z užívateľskej oblasti práce s prezentačným programom Microsoft PowerPoint. Budeme sa podrobnejšie venovať prostrediu a opisom jednotlivých častí Microsoft PowerPoint, prácou so súbormi, nastaveniam dokumentu, vytvoreniu PDF dokumentu, zabezpečeniu dokumentu, prácou so snímkami, pokročilou prácou s textom, obrázkami, grafmi, tabuľkami, tlačou dokumentu a jej nastaveniam, kresleniu rôznych tvarov a nakoniec počítačový kurz uzatvorí tvorba animácií textu a objektov.
Počítačový kurz sme zostavili tak, aby ste z kurzu odišli s veľkým množstvom praktických skúseností pre prácu s prezentačným programom Microsoft PowerPoint, aby ste boli schopní vytvoriť profesionálnu prezentáciu.
Počítačový kurz PowerPoint profesionál je určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých záujemcov, ktorí sa chcú naučiť pracovať s prezentačným programom Microsoft PowerPoint. Počítačový kurz je odrazovým mostíkom pre bežnú a pokročilú užívateľskú prácu s prezentačným programom

Akreditácia : Kurz je certifikovaný
Počet hodín : 24

Kurz je vhodný aj pre : nezamestnaní, manažéri.

OBJEDNAŤ KURZ